Při pořádání venkovní akce musíte myslet také na nezbytné zázemí

16. 3. 2018

Máte-li v plánu zorganizovat nějakou parádní venkovní akci, pak jistě uvažujete nad několika zásadními kritérii, které nemůžete opominout. Patří k nim připojení k energiím, tedy hlavně ke zdroji elektrického proudu a vody a také další nezbytné zázemí. V dnešní době je jen stěží myslitelné, že by někdo pořádal venkovní akci, která by nebyla osvětlená a ozvučená, kde by návštěvníci neměli k dispozici sociální zázemí anebo kde by chybělo občerstvení. Vždyť ani z hlediska hygienických a dalších předpisů už to dost dobře nejde. Takže je na místě uvažovat, jak se ke všem těmto nezbytným zdrojům dostat. Tím spíše, pokud svou akci budete pořádat někde na zelené louce, což přináší své klady a zápory.

žárovka

Nicméně alespoň pokud jde o přívod elektrického proudu, tak ten nijak složitě řešit nemusíte. Stačí, když si vyřídíte pronájem elektrocentrály, kterou můžete mít na místě v podstatě za hubičku a s mnoha bonusy navíc. Jedním z nich je třeba ten, že elektrocentrálu vám až na místo doveze oslovená firma a nejen to. Také ji odborně zapojí a do ní připojí i všechny potřebné spotřebiče, takže budete mít jistotu, že akce do posledního puntíku klapne, a že nedojde k nějaké nečekané poruše či výpadku proudu, který by vám komplikoval život. Po skončení akce firma opět vše odpojí a odveze. Takže vy budete po celou dobu naprosto bez starostí. A všichni víme, že zdroj elektrického proudu je pro bezproblémový chod akce naprosto zásadní.

zásuvka

Podobně důležité může být samozřejmě i připojení na vodu. To lze řešit napojením na obecní rozvod vody anebo objednáním cisterny s pitnou vodou. Také další důležité zázemí jako je třeba pódium, party stany a další věci lze pohodlně objednat a nechat dovézt až na místo. Díky tomu se můžete plně soustředit na uměleckou produkci a vychutnávat si pocit z dobře zorganizované akce.